Pop It antistresová hračka fidget spinner černý

POP IT je velice oblíbená antistresová hračka nejen pro děti, ale také pro dospělé. Nyní přinášíme tuto oblíbenou POP IT hračku také jako fidget spinner. Praskání bublin zůstává, ale zároveň můžete hračku využívat jako rotující hračku. Skvělá úleva od stresu.

Dostupnost Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 22429
69 Kč
Pop It antistresová hračka fidget spinner černý
22562 pop it antistresova hracka fidget spinner cerny
Akce Novinka Tip

„Pop it“ Pop lt – poskytuje skvělou smyslovou interakci a udržuje děti a jejich a malé ruce zaneprázdněné – protože malé ruce milují praskání bublin (a přiznejme si to, velké ruce také). 

Tato fidgetová hra „pop it“ je skvělá smyslová hračka, se kterou se pořádně vrátíte do dětství. Hračka Pop it je ideální pro úlevu od stresu a úzkosti, vhodná pro autisty. Přichytili jste někdy své děti nebo možná i sebe, když praskají bublinkovou fólií přímo z krabice balíčku? Pak si zamilujete tuto fidgetovou hračku pop it. Stačí zmáčknout a vydá to mírný praskavý zvuk.

  • Skvělá pomůcka, pokud cítíte úzkost nebo stres
  • Úžasná inteligentní hračka pro Vaše děti
  • Nekonečně opakovaně použitelné
  • Omyvatelné
  • Vyrobeno ze silikonu a plastu
  • Duhová barva

Už vás nebaví všechny stejné a nudné fidget hračky, které vidíte všude? Vyzkoušejte tyto nové hračky POP IT! Tato hračka má 10 bublin, které můžete praskat. Praskání připomíná bublinkovou fólii. Podložku můžete rovněž roztočit jako fidget spinner.

Hračka, kterou si s sebou můžete zabalit na dovolenou nebo kamkoliv, kam si budete přát!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: