Respirátor FFP2 NR sedmikráska

YWSH černý respirátor FFP2 NR. Zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% částic. Příjemný materiál, který nedráždí pokožku. 
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 8185
47 Kč –89 % 5 Kč
Respirátor FFP2 NR sedmikráska
Soubor 000(16)
Akce Novinka Tip
47 Kč –89 %

Respirátor je vhodný jako ochrana proti Covid-19, který se označuje také jako koronavirus. Na ochranu dýchání jsou v takových případech určeny respirátory a ochranné pomůcky s typem filtru alespoň FFP2. Zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic.

Velikost respirátoru je univerzální pro dospělé osoby. Filtruje více než 95 % bakterií a virů v souladu se třídou ochrany FFP2 částice o velikosti od 0,3 μm. V době, kdy se světem šíří koronavirus Covid-19 (2019-nCoV), je používání ochranných masek důležité. Chráníte tak sebe i své okolí.

 

Návod k použití

1. Otevřete masku, abyste vytvořili svorku nosu nahoře, a oběma rukama vytáhněte ušní pásky.

2. Přidržte masku proti bradě, aby zcela zakryla nos a ústa. Stahovací pásky si vytáhněte za uši a upravte je tak, abyste se cítili pohodlně.

3. Oběma rukama upravte tvar nosní spony. Položte prsty doprostřed nosní spony a zatlačte ji dovnitř, přičemž prsty pohybujte po obou stranách nosní spony, dokud nebude zatlačena tak, aby lícovala s nosem. (Pokud budete mít sponku na nose uzavřenou pouze jednou rukou, může to ovlivnit těsnost masky).

4. Masku zakryjte rukou a energicky vydechněte. Pokud cítíte, že z nosní spony uniká vzduch, je nutné nosní sponu utáhnout; pokud vzduch uniká z okraje masky, upravte čelenku, abyste zajistili těsnost.

FFP2 EN 149: 2001 CE 2163

Před použitím zkontrolujte, zda není poškozený obal masky a zda jsou neporušené součásti. V případě jakýchkoli skvrn nebo poškození okamžitě přestaňte používat.

 

Technické parametry:

– Složení respirátoru: bavlna, netkaná látka, upevňovací popruhy

- Třída ochrany: FFP2

– Filtruje: bakterie, viry, prach, aerosol, kouř, smog

– Velikost: 165mm*105mm, pro dospělé osoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: