YWSH Respirátor FFP2 NR dětský medvídek 1 ks

Respirátor pro děti od 4 let Splňuje přísné normy na výrobu Je sterilizován Balen po 1 kusu Pro děti od 4 let Ochrana FFP2 NR Bez výdechového ventilu Materiál: Bavlna + netkaná látka Stupeň filtrace: ≥ 95% Kovová páska pro snadnější nasazení a výraznou těsnost Potlačuje přímé vdechnutí suchých částic, aerosolů na bázi vody a oleje Certifikace EN 149:2001 + A1:2009 CE 2163 Světle modrý s medvídky Respirátor splňuje podmínky dle nařízení vlády (od 25.2.2021), brání průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísně). Produkt splňuje přísné normy na výrobu, je sterilizován a je hygienicky balen po jednom kusu. Bezpečný pětivrstvý respirátor FFP2 s certifikací EN 149:2001 + A1:2009určen pro děti od 4 let do 12 let. Díky nosnímu klipu je nošení pohodlné a respirátor těsně přilne k tváři a účinnou filtraci částic, které se nesou vzduchem. Velikost je určena pro děti. NÁVOD K POUŽITÍ: 1) Před nasazením respirátoru si důkladně umyjte ruce. 2) Respirátor si přiložte k nosu, přidržte jednou rukou a druhou si nandejte gumičky za uši nebo přes hlavu. Respirátor musí přiléhat podél tváří a pod bradou. 3) Po 8 hodinách respirátor vyměňte za nový. 4) Pokud si respirátor opakovaně nandáváte a sundáváte, vždy jej držte za gumičky a nedotýkejte se samotného respirátoru. 5) Použitý respirátor vložte do igelitového sáčku, který uzavřete a poté můžete vyhodit do koše. Rychlé a levné doručení Vaši objednávku Vám doručíme rychle a levně! Hygienicky balené Respirátor je sterilizován a hygienicky balen po jednom kusu. Maximální spokojenost Na nás se můžete vždy spolehnout. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě!  

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: DS42255622
5 Kč
YWSH Respirátor FFP2 NR dětský medvídek 1 ks
YWSH Respirátor FFP2 NR dětský medvídek 1 ks
Akce

1_1

Respirátor pro děti od 4 let

 • Splňuje přísné normy na výrobu
 • Je sterilizován
 • Balen po 1 kusu
 • Pro děti od 4 let
 • Ochrana FFP2 NR
 • Bez výdechového ventilu
 • Materiál: Bavlna + netkaná látka
 • Stupeň filtrace: ≥ 95%
 • Kovová páska pro snadnější nasazení a výraznou těsnost
 • Potlačuje přímé vdechnutí suchých částic, aerosolů na bázi vody a oleje
 • Certifikace EN 149:2001 + A1:2009
 • CE 2163
 • Světle modrý s medvídky

Respirátor splňuje podmínky dle nařízení vlády (od 25.2.2021), brání průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísně). Produkt splňuje přísné normy na výrobu, je sterilizován a je hygienicky balen po jednom kusu.

Bezpečný pětivrstvý respirátor FFP2 s certifikací EN 149:2001 + A1:2009určen pro děti od 4 let do 12 let.

Díky nosnímu klipu je nošení pohodlné a respirátor těsně přilne k tváři a účinnou filtraci částic, které se nesou vzduchem. Velikost je určena pro děti.

NÁVOD K POUŽITÍ:

1) Před nasazením respirátoru si důkladně umyjte ruce.

2) Respirátor si přiložte k nosu, přidržte jednou rukou a druhou si nandejte gumičky za uši nebo přes hlavu. Respirátor musí přiléhat podél tváří a pod bradou.

3) Po 8 hodinách respirátor vyměňte za nový.

4) Pokud si respirátor opakovaně nandáváte a sundáváte, vždy jej držte za gumičky a nedotýkejte se samotného respirátoru.

5) Použitý respirátor vložte do igelitového sáčku, který uzavřete a poté můžete vyhodit do koše.

Rychlé a levné doručení

Vaši objednávku Vám doručíme rychle a levně!

Hygienicky balené

Respirátor je sterilizován a hygienicky balen po jednom kusu.

Maximální spokojenost

Na nás se můžete vždy spolehnout. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě!
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: